NISI ČLAN?
Prijavi se

Forum

NEW UNITED DREAMS:):)

Postova: 2
Postavljeno: 3/02/2013 01:23
A jesu vam teme malo posvuda razbacane,uzduz i popreko,a bogme i svaka nalikuje na neki oglas-'ocete me sad razapet,,a valjda necete:)

u startu uocih da prije svega nedostaje neka forumska zenska ekipa koja ce malo povest atmosferu,razminit pokoju cakulu,problem,novinu,savjet..pa musko uletit s necim nadopunjujucim i tako sveukupno obogatit ovaj virtualni prostor mnogocime,,ima nas tu bogme podosta koliko primjecujem,s raznim zeljama i teznjama-netko trazi ljubav,netko tek avanturu,netko tek sirovi sex,netko i prijateljstvo

takodjer dosta je zena koje zele upoznat bas zenu,takodjer i muskaraca koji zele upoznat istomisljenika,parova koji traze bas par,vidim i porive za bdsm-om kod nekih,a bogme i fetishima raznoraznih vrsta,pa i sumnje nekih u profile i laz o istima

osobno mislim da je ovaj forum jos uvik mlad po svom forumskom izrazaju i da svaki forum upravo cine ljudi i njihova nesputana kvaliteta,pogotovo jer je ovaj tematski-aah znamo koja tematika u pitanju,pa eto,postujmo svaciji izbor,zelje i sve ostalo,ne samo po pitanju sexa,vec i mnogocega drugog sto moze stvorit jednu jako ugodnu prijateljsku klimu

eto toliko zasad i ako me mislite razapet-molim nek budu inox nehrdjajuci cavlici:)
Trenutno nema odgovora. Molimo vas budite prvi.
...