NISTE ČLAN?
Prijavite se

Discussions

Moja žena i slobodni brak

21/09/2019 18:03
postavljeno od strane
12 godina sam stariji od žene. Moja žena mlada, jako lipa, zgodna, cila sitna mala, male guze, sisice, a pičkica ono kad je obrije strava u pozitivnom smislu. Da bi se oženili njen uvjet je bija sloboda u braku. Ja san misli ja ono koji put će izič vani i tako i pristanem zato jer je obožavam. Čim smo se oženili odma po cile dane gola po stanu misli ja sam to je ok. Međutim kad bi prostirala robu na balkonu isto gola računa sam šta ima veze da je neko i vidi neka se divi. E kad je počela ič u dućan pribacila bi priko sebe neki ogrtač ka zavjesa više otkriva nego pokriva a ispod ništa iša san joj reč kako to ne odlikuje a ona šta ja sam obučena a ko će gledat neka gleda.Nakon 20 dana dođe iz dućana i kaže znaš ovaj jedan prodavač mi stalno nešto dobacuje pitam je šta, ka ja bi te jeba zgušton. Ja joj kažen sasvim normalna stvar kad izazivaš, i šta si mu na to.Pa rekla san mu da nema sa čim a on me odveja iza reda uzeja mi ruku i stavija na njega stvarno ima bokun u gačama, i pitan ja, rekla san mu da dođe posli posla na kavu. Ja ništa mislija san ono mladenačke pizdarije. Sidin u fotelji zvoni neko ona poleti otvoriti kad stvarno mladić 25godina negdi upoznaje nas a ja ka oduzet ne mogu ništa od šoka ona gola on samo gleda u njezinu guzu samo šta je ne pojide, kaže mu sidi i ode u kužinu ja zanjon šta je ovo ljubavi ti gola isprid njega ko je on. Pa to je taj momak iz dućana, pa štače on ovde, pozvala san ga na kavu i sex, molin, šta je jesmo se dogovorili na slobodan brak. A ja jedva do balkona doša ništa mi nije jasno u stomaku neka muka bože sačuvaj. Kaže on nešto mi je iskrslo moran ič drugi put ćemo kavu a ona ga uhvati za gače i počne ih skidati, ej muž ti je tu na balkonu, šta ima veze ako će se pridružit može. A ja na balkonu pušin, umiren i čirin a ona ga skinila gurnila na kauč i zajahala kada se nije jebala zadnjih 100g.ja gledan ona stenje i nabija se na njegovog, nakon desetak min (meni je to bila cijela vječnost) viče on salazi sađe ona stavi ga u usta i počne pušit a on počne svršavat, gledan ona sve proguca. Momak se digne na brzinu obuće i šmuga a ona dođe k meni na balkon još sva zapuhana a butine do pola mokre od njenih sokova. Ja kažem šta je ovo, pa jesmo se dogovorili prije braka za slobodu, šta se treseš neće se potrošit očeš ljubavi nastavit zagrli me i poljubi a u ustima joj se još osjetila njegova sprema. Zamalo sam povratija. Ljudi ovo vam je živa istina i tek početak
2022/05/28 03:41
Top
...